Óvodánkról-"hivatalos" szemmel

Elismerő oklevél átadására került sor 2016 márciusában a Pitypang Óvoda Lépésről lépésre óvodai módszertani központ részére az alábbiak elismeréseként:

• a Lépésről lépésre program 20 éves sikeres alkalmazása, fejlesztése
  • több ezer gyermek számára befogadó, biztonságos, inspiráló fejlesztő környezet biztosítása
  • több száz óvónő és óvodavezető képzése, mentorálása
  • szakmai rendezvények lebonyolítása
  • családi programok szervezése
  • mintaértékű együttműködés a szülőkkel.

Az oklevelet kiállította: a Partners Hungary Alapítvány

Mi szívügyünk díj - 2014. március

A Pitypang Óvoda nevelőközössége
2014. március 14-én az 1848-49 és Magyar Forradalom és Szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő helyi kitüntetési ünnepségen vehette át a "Mi szívügyünk" díjat. A Mi szívügyünk elismerő oklevél személyek és közösségek részére alapított díj, mellyel Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata elismeri a kerület érdekében kifejtett kimagasló tevékenységet.

Művelődésért-díj - 2017. március

Knizner Anikó

Óvodánk vezetője Knizner Anikó 2017. március 14-én az 1848-49 és Magyar Forradalom és Szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő helyi kitüntetési ünnepségen vehette át a "Művelődésért-díj"-at. A kitüntetés adományozásával Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának Képviselőtestülete a gyermekekért végzett áldozatos munkáját, kiemelkedő szakmai elhivatottságát ismerte el!

Kerület Óvodapedagógusa - 2017. június

Cseh Ibolya - A Manó csoport óvodapedagógusa 2017-ben, pedagógusnap alkalmából a "KERÜLET ÓVODAPEDAGÓGUSA" díjat veheti át!
Az elismeréshez szívből gratulálunk!

Kerület Óvodapedagógusa - 2014. június

Podonyi Lászlóné - Rozika, a Sün csoport óvodapedagógusa
2014-ben, pedagógusnap alkalmából a kerületi díjátadó ünnepségen átveheti a "KERÜLET ÓVODAPEDAGÓGUSA" címet:

Házirend

Pedagógiai Program