Katica

Nyitott percek

2021-ben új módon folytatjukNiyitott napjaink hagyományát. Az óvodáról és csoportjainkról készült videókon keresztül ismerkedhetnek meg velünk, a Lépésrő lépésre pedagógiai programunk alapelveivel. A Nyitott napokon minden óvodába készülő családnak lehetősége volt, hogy feltegyék kérdéseiket, megismerkedjenek az óvodai mindennapokkal. Ez utóbbit segítik filmjeink, kérdéseikkel pedig keressenek bátran minket!

Több részes sorozatban ismerkedhetnek meg Pitypangos mindennapjainkkal. Az első részben a Pitypang óvodát ismerhetik meg, majd öt részben a csoprtjainkat mutatja be a

Huncut fiú és Huncut lány Sün Balázs és barátai, kis Katica,  Kipp Kopp és Tipp Topp a gesztenye fiú és gesztenye lány valamint Frici Manó és Öreg barátja.  A kis kabaláink nevére kattintva az adott csoport kisfilmjét nézhetik meg hivatalos Facebook oldalunkon.

Mindannyian várjuk megkeresésüket, kérdéseiket az óvodaválasztással, óvodánkkal, csoportjainkkal kapcsolatban!
bp18@pitypangovoda.hu
+36-1-295-3161