Báb előadás - Kincses kultúr óvoda programsorozat

2019 november 14-én Kincses kultúr óvoda programsorozatunk keretén belül a Figurina Animációs Kisszinpad GRIM(M)ASZOK bábelőadását nézhettük meg mindannyian a Kondor Béla Közösségi Ház színház termében. Az előadást a két nagyszerű művész - Fers Klára és Siklósi Gábor - egyszerű hétköznapi eszközökkel játszotta el a közönsége számára, akik valóban szájtátva figyelték a történetek menetét, hallgatták a szereplőket és muzsika szót, melyet a mesék eseményeihez igazodva szólaltattak meg. A közel egy órás előadás minden pitypangos számára valódi színházi élmény volt, nem csak a kicsik beszélgettek az előadást követően egymással a farkasról, aki a reszelő volt, vagy a nagymamát megmentő vadászról - húsklopfoló, hanem mi felnőttek is örömmel idéztük fel az előadás pillanatait.
Reményeink szerint márciusban újra láthatjuk a Figurina bábszínház előadást.
Az előadás jelenetiről készült fényképek forrása a Figurina Animációs Kisszinpad hivatalos FB oldala:

2019-11-18