Kincses Kultúróvoda - Nyulász Péter író vendégségben a nagyoknál

Kincses Kultúróvodaként a cím elnyerésével járó pályázati támogatás keretében 2020. január 10-én Nyulász Péter IBBY díjas író volt óvodánk vendége. A nagycsoportosainkkal találkozott, nekik mondta el néhány versét, majd játszott velük. Nem csak gyermekeknek, hanem felnőtteknek is élmény a kortárs magyar gyermek irodalom közvetlen megismerése,inspiráló mindannyiunk számára, hogy az eddig csak könyvből ismert verseket, "mondókákat" a költőtől halljuk. Életre szóló élményt teremtettünk mindenkinek, akár ismerték már az író munkásságát, akár most ismerték meg. Ez a program is hozzájárult, hogy óvodánk valóban kincsként adja át a családok számára a kultúra értékeit. Nyulász Péter alkotásai beköltöztek csoportjainkba...!

2020-01-12