Óvodai átszervezés - Évközis gyermekek felvétele

Kedves Szülők!

A 159/2020 (IV.29) számú Polgármesteri Határozat rendelkezik a 2020/2021. nevelési évben az önkormányzati fenntartású óvodákban engedélyezett csoport-, illetve gyermeklétszámokról.

Ennek értelmében a Pitypang Óvodában az engedélyezett csoportszám az eddigi 6 csoportról 5 csoportra csökkent.

Óvodánkban az eddigiek során már felvételt nyert gyermekek létszáma, illetve az engedélyezett csoportszám alapján jelenleg nem maradt üres férőhely, így pillanatnyilag nincs lehetőség évközis, vagyis 2020. augusztus 31. után a 3. életévét betöltő gyermekek felvételére. Mindez a felvételi előjegyzésbe bekerült gyermekekre is igaz.

Amennyiben évközis gyermeküket a Pitypang Óvodába szeretnék beíratni, szeptember 1. után érdeklődhetnek az óvoda e-mail címén a ténylegesen óvodát kezdő gyermekek létszáma alapján esetlegesen felszabadult férőhelyekről.

Megértésüket köszönöm:

Lehoczky Judit