Huncutok

Sün

Katica

Gesztenye

Manó

Családi Játszóház

Játszóházunk a vészhelyzeti rendelkezések miatt 2020. november 11-től zárva tart. Újranyitás az érvényben lévő vészhelyzeti intézkedések módoítása után lehetséges.

Cím: 1181 Kondor Béla sétány 9-11.
E-mail: info@csaladijatszohaz.hu

Weblap: http://www.csaladijatszohaz.hu

A Pitypang Óvoda tagintézményeként működő Családi Játszóház a kerületben élő kisgyermekes családok részére biztosít közös időtöltésre lehetőséget különleges, egyedi környezetben és módon. A Játszóház az óvoda nevelési programjával sajátos módon igyekszik kielégíteni a gyermekek és a felnőttek igényeit. Különleges játékterek várják az ideérkezőket, melyben felnőttek és gyerekek családias közegben együtt játszhatnak. A játékterekről, játéklehetőségekről további információkat honlapunkról kaphatnak: www.csaladijatszohaz.hu.
A Játszóház igénybevételének feltétele az ingyenes regisztráció, illetve ezzel egyidejűleg a Házirend megismerése, elfogadás, továbbiakban pedig annak betartása.

Jó szívvel kínáljuk Önöknek az Óvoda és a Játszóház honlapjainak minden oldalát. Ismerkedjenek velünk, tudjanak meg minél többet rólunk!