Katica

Hivatalos adatok

BP18 Egyesített óvoda honlapja

BP18 Egyesített Óvoda Pitypang Tagóvodája

Budapest, 1181 Kondor Béla sétány 12.

Az óvoda fenntartója: Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata

Elérhetőség:

bp18@pitypangovoda.hu

Étkezés lemondás 2020. szeptember 1-től: etkezeslemondasbp18@gmail.com

+36-1-295-31-61

Jogelőd intézmény 2020. július 31.

OM azonosító:034663
Óvoda neve: Pestszentlőrinci Pitypang Óvoda
Az óvoda fenntartója: Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata

Az óvoda címe: 1181 Budapest, Kondor Béla sétány 12.

A 2020/21 nevelési évre vonatkozó jelentkezések során személyes – telefonos - egyeztetést igénylő kérdéseikre munkanapokon 10 és 16óra között tudunk válaszolni a +36/1/295-3161-es telefonszámon.  szándéknyilatkozatokat és írásban megfogalmazott kérdéseiket kizárólag a bp18@pitypangovoda.hu email címen tudjuk fogadni!

Nyitva tartás: 6.30-17.30

Érvényes Házirend

Házirend

Közzétételi lista - Budapest Főváros XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata Egyesített Óvoda; 1181 Budapest XVIII. kerület, Kondor B. sétány 2.

Közzétételi lista utolsó intézményi frissítésének dátuma: 2019.10.17.

Jogelőd intézmény utolsó érvényes dokumentumai:

Pedagógiai Program

SZMSZ_2017.pdf

Házirend

Közzétételi lista utolsó jogelőd intézményi frissítésének dátuma: 2019.10.18.

Elismerő oklevél átadására került sor 2016 márciusában a Pitypang Óvoda Lépésről lépésre óvodai módszertani központ részére az alábbiak elismeréseként:

• a Lépésről lépésre program 20 éves sikeres alkalmazása, fejlesztése
  • több ezer gyermek számára befogadó, biztonságos, inspiráló fejlesztő környezet biztosítása
  • több száz óvónő és óvodavezető képzése, mentorálása
  • szakmai rendezvények lebonyolítása
  • családi programok szervezése
  • mintaértékű együttműködés a szülőkkel.

Az oklevelet kiállította: a Partners Hungary Alapítvány

Mi szívügyünk díj - 2014. március

A Pitypang Óvoda nevelőközössége
2014. március 14-én az 1848-49 és Magyar Forradalom és Szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő helyi kitüntetési ünnepségen vehette át a "Mi szívügyünk" díjat. A Mi szívügyünk elismerő oklevél személyek és közösségek részére alapított díj, mellyel Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata elismeri a kerület érdekében kifejtett kimagasló tevékenységet.

Művelődésért-díj - 2017. március

Knizner Anikó

Óvodánk vezetője Knizner Anikó 2017. március 14-én az 1848-49 és Magyar Forradalom és Szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő helyi kitüntetési ünnepségen vehette át a "Művelődésért-díj"-at. A kitüntetés adományozásával Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának Képviselőtestülete a gyermekekért végzett áldozatos munkáját, kiemelkedő szakmai elhivatottságát ismerte el!

Kerület Óvodapedagógusa - 2017. június

Cseh Ibolya - A Manó csoport óvodapedagógusa 2017-ben, pedagógusnap alkalmából a "KERÜLET ÓVODAPEDAGÓGUSA" díjat veheti át!
Az elismeréshez szívből gratulálunk!

Kerület Óvodapedagógusa - 2014. június

Podonyi Lászlóné - Rozika, a Sün csoport óvodapedagógusa
2014-ben, pedagógusnap alkalmából a kerületi díjátadó ünnepségen átveheti a "KERÜLET ÓVODAPEDAGÓGUSA" címet: